Новини

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.У Ворохті відбувся «Кубок Карпат» з карате. 14 медалей привезли додому коломийські спортсмени з «Кубку Карпат».
Це традиційний турнір східних єдиноборств. Його проводять у Ворохті.
Цьогоріч взяли участь каратисти навіть із сусідньої Білорусі.
Незмінний організатор спортивного заходу – школа східних мистецтв, під керівництвом сім’ї Лесюків.
Переглянути відео можна в розділі “Відео” за 25.10.2018.

***

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.Коломийські каратисти привезли 10 нагород із Луцька. Коломийські чемпіони.
У Луцьку відбулася першість України з карате.
У змаганнях брали участь спортсмени всіх областей України.
Наші каратисти повернулись додому з перемогами.
Журналісти «ПОДІЙ» відвідали перше тренування юних спортсменів після важких змагань.
Які нагороди здобули, та які труднощі супроводжували їх – дивіться у сюжеті в розділі “Відео” за 06.03.2018.

***

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.Коломиянин Назар Никифорук став чемпіоном Європи з карате. Коломиянин став чемпіоном Європи з карате. 11-річний Назар Никифорук провів 8 переможних поєдинків та здобув дві золоті медалі у ваговій категорії до 40-ка кілограмів. Напередодні спортсмен отримав перемогу на Всеукраїнських змаганнях. До слова, Назар – єдиний учасник збірної України з Прикарпаття.  Рецептом успіху юний спортсмен поділився і з нашими журналістами.
Назар Никофорук навчається у коломийській гімназії. Хлопець поглиблено вчить англійську, та все ж найбільшим його захопленням є спорт. Вже 6 років Назар відвідує школу бойових єдиноборств Лесюків. Займається 5 разів на тиждень, і це дало свій результат – хлопець став чемпіоном Європи з карате. Міжнародні змагання відбувалися в Ризі (Латвія). У них брали участь близько півтисячі спортсменів, здебільшого із країн Східної Європи. Збірна України теж представила свою команду.
Окрім насиченого спортивного тижня у Латвії, коломияни ще й мали цікаву туристичну програму. Тренер спортсмена Мирослав Лесюк розповідає: «Якби не батьки Назара та усі спонсори, хлопець не зміг би поїхати на змагання». Повернувшись додому, Назар Никифорук довго не спочиватиме на лаврах, а знову почне активно тренуватись, аби здобувати чергові перемоги.

Вітаємо Чемпіона! Відео дивіться у розділі “Відео” за 28.03.2017.

***

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.Коломияни стали призерами на Чемпіонаті Європи з Фунакоші Шотокан Карате. П’ятий Чемпіонат Європи з Фунакоші Шотокан Карате WJKA серед дітей, юнаків, молоді та дорослих відбувся у Черкасах. Коломию на континентальній першості представляли шість вихованців школи Лесюків. Четверо з них стали призерами.

Вітаємо  призерів!  Відео дивіться у розділі “Відео” за 3.07.2016  на сайті.

***

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.Коломийські каратисти приїхали з нагородами із Польщі. Вихованці школи карате Лесюків приїхали з нагородами із Чемпіонату світу. Турнір проходив у польському місті Бидгощ. До сусідньої країни їхали три спортсмени. Привезли коломияни – три нагороди.

 

***

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.27 жовтня 2013 р. у Києві проходив черговий Чемпіонат України з JKA ВГО “Ліга Майстрів Бойових Мистецтв”. У чемпіонаті взяли участь і вихованці Коломийської школи східних єдиноборств під керівництвом Мирослава Лесюка. Було здобуто 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Загалом – 8 нагород!

Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали Городчук Анатолій (хлопці, 10-11 років) та Обушак Інна (дівчата, 12-13 років). Срібними призерами стали Ілюк Віталій (хлопці, 10-11 років) та Тихонюк Микола (хлопці, 11-12 років). Треті місця посіли: Семенюк Ірина (дівчата, 14-15 років), Линдюк Іван (хлопці, 12-13 років), Боднарук Євгеній (хлопці, 11-12 років) та досвідчений боєць Кушнірук Микола (чоловіки, 18+).

Вітаємо чемпіонів та призерів! Фотозвіт можна переглянути у розділі “Фото“. Відео про поїздку дивіться у розділі “Відео” за 2.11.2013  на сайті, або тут.

***

"Кубок Світу з Єдиноборств" Ялта 10-14.10.2013

З 11 по 13 жовтня 2013 р. у Ялті відбувся Кубок світу серед спортивних клубів з єдиноборств, в якому взяли участь більше 350 спортсменів з 17 країн світу.
У програму Кубка світу ввійшли змагання з кількох видів бойових мистецтв : кікбоксинг, кунгфу, бойове самбо, таїландський бокс Муей Тай  ММА , шотокан карате, комбат, дзю-дзюцу. Мирослав Лесюк та Кушнірук Микола у своїх вагових категоріях із шотокан карате здобули срібну та бронзову нагороди відповідно. Детальніше – дивіться відео.

***
Олімпійський символ тхеквондо13–14 квітня 2013 р. у м. Надвірні відбувся Кубок Карпат з тхеквондо за версією ВТФ (олімпійський вид). У змаганнях брало участь майже 260 спортсменів із восьми областей України. Команду міста Коломиї у складі 15 спортсменів представляли вихованці ДЮСШ «Колос» та ДЮСШ «Україна» під керівництвом майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу з карате-до, тренера-викладача Михайла Лесюка та володаря Кубка світу, майстра спорту Мирослава Лесюка.

У підсумку коломийська команда посіла III загальнокомандне місце. Золоті нагороди вибороли: Юрій Кулеша (вагова категорія 55 кг) та Інна Обушак (вагова категорія 41 кг). Друге місце та відповідно срібні медалі здобули: Владислав Настащук (вагова категорія 62 кг), Лук’ян Кухарчук (вагова категорія 36 кг) та Юрій Квітов (вагова категорія 75 кг). Третю сходинку зайняли: Євген Боднарук (вагова категорія 32 кг), Северин Карп’юк (вагова категорія 30 кг) та Олександр Чавага (вагова категорія 36 кг).

***

Східні єдиноборства16-17 березня 2013 р. відбувся чемпіонат України з карате-до за версією JKA (м.Коростень).  На чемпіонат  було заявлено 9 спортсменів з ДЮСШ «Україна» та ДЮСШ «Колос» районної ради.

Чемпіонами України з карате-до за версією JKA та золоті нагороди вибороли Руслан Куйбіда та Микола Кушнірук. За один крок від золотої медалі залишилася Інна Обушак, вона посіла 2 місце і, відповідно, виборола срібну медаль.

***

Олімпійський символ тхеквондоУ лютому 2013 р. в Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з тхеквондо за версією ВТФ. У чемпіонаті України з тхеквондо взяли участь Руслан Куйбіда та Микола Кушнірук. Враховуючи високий рівень підготовки учасників змагань, наші спортсмени дійшли до 1/8 фіналу.