Новини

Чемпіонат України з JKA ВГО "Ліга Майстрів Бойових Мистетств" м.Київ 27 жовтня 2013р.27 жовтня 2013 р. у Києві проходив черговий Чемпіонат України з JKA ВГО “Ліга Майстрів Бойових Мистецтв”. У чемпіонаті взяли участь і вихованці Коломийської школи східних єдиноборств під керівництвом Мирослава Лесюка. Було здобуто 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі. Загалом – 8 нагород!

Чемпіонами у своїх вікових категоріях стали Городчук Анатолій (хлопці, 10-11 років) та Обушак Інна (дівчата, 12-13 років). Срібними призерами стали Ілюк Віталій (хлопці, 10-11 років) та Тихонюк Микола (хлопці, 11-12 років). Треті місця посіли: Семенюк Ірина (дівчата, 14-15 років), Линдюк Іван (хлопці, 12-13 років), Боднарук Євгеній (хлопці, 11-12 років) та досвідчений боєць Кушнірук Микола (чоловіки, 18+).

Вітаємо чемпіонів та призерів! Фотозвіт можна переглянути у розділі “Фото“. Відео про поїздку дивіться у розділі “Відео” за 2.11.2013  на сайті, або тут.

***

"Кубок Світу з Єдиноборств" Ялта 10-14.10.2013

З 11 по 13 жовтня 2013 р. у Ялті відбувся Кубок світу серед спортивних клубів з єдиноборств, в якому взяли участь більше 350 спортсменів з 17 країн світу.
У програму Кубка світу ввійшли змагання з кількох видів бойових мистецтв : кікбоксинг, кунгфу, бойове самбо, таїландський бокс Муей Тай  ММА , шотокан карате, комбат, дзю-дзюцу. Мирослав Лесюк та Кушнірук Микола у своїх вагових категоріях із шотокан карате здобули срібну та бронзову нагороди відповідно. Детальніше – дивіться відео.

***
Олімпійський символ тхеквондо13–14 квітня 2013 р. у м. Надвірні відбувся Кубок Карпат з тхеквондо за версією ВТФ (олімпійський вид). У змаганнях брало участь майже 260 спортсменів із восьми областей України. Команду міста Коломиї у складі 15 спортсменів представляли вихованці ДЮСШ «Колос» та ДЮСШ «Україна» під керівництвом майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу з карате-до, тренера-викладача Михайла Лесюка та володаря Кубка світу, майстра спорту Мирослава Лесюка.

У підсумку коломийська команда посіла III загальнокомандне місце. Золоті нагороди вибороли: Юрій Кулеша (вагова категорія 55 кг) та Інна Обушак (вагова категорія 41 кг). Друге місце та відповідно срібні медалі здобули: Владислав Настащук (вагова категорія 62 кг), Лук’ян Кухарчук (вагова категорія 36 кг) та Юрій Квітов (вагова категорія 75 кг). Третю сходинку зайняли: Євген Боднарук (вагова категорія 32 кг), Северин Карп’юк (вагова категорія 30 кг) та Олександр Чавага (вагова категорія 36 кг).

***

Східні єдиноборства16-17 березня 2013 р. відбувся чемпіонат України з карате-до за версією JKA (м.Коростень).  На чемпіонат  було заявлено 9 спортсменів з ДЮСШ «Україна» та ДЮСШ «Колос» районної ради.

Чемпіонами України з карате-до за версією JKA та золоті нагороди вибороли Руслан Куйбіда та Микола Кушнірук. За один крок від золотої медалі залишилася Інна Обушак, вона посіла 2 місце і, відповідно, виборола срібну медаль.

***

Олімпійський символ тхеквондоУ лютому 2013 р. в Дніпропетровську пройшов чемпіонат України з тхеквондо за версією ВТФ. У чемпіонаті України з тхеквондо взяли участь Руслан Куйбіда та Микола Кушнірук. Враховуючи високий рівень підготовки учасників змагань, наші спортсмени дійшли до 1/8 фіналу.