Що дають дитині заняття карате?

Діти і карате

Заняття в дитячій секції карате сприятливо впливають на психофізичний розвиток дитини. Займаючись карате, діти отримають можливість вивільнити емоції, навчитися спрямовувати свою енергію в потрібне русло і контролювати агресивність. На тренуваннях з карате вони займаються гімнастикою, розтяжкою, розвивають пам’ять і уважність, вчаться дисципліні, долають власну лінь і амбіції, адаптуються до різновікового колективу.

Хлопці будуть захищені від неробства, поганих компаній, стануть менше часу проводити за комп’ютером і телевізором, будуть більше спілкуватися з однолітками. В результаті діти зможуть постояти за себе, стануть сильнішими, дисциплінованішими, впевненішими в собі, лояльно ставлячись при цьому до слабких і переможених.

Займаючись карате, можна розвинути природні дані дитини – наприклад, гнучкість, рухливість суглобів. Можна виправити недоліки її координації та скорегувати дефекти розвитку опорно-рухового апарату. Для дитини, який займається досить довго (декілька років), координація карате стає звичною, тобто природною; крім того, виробляється дуже важливий навик – швидкого і осмисленого засвоєння нової координації. Дитина вчиться правильно дихати, що також дуже важливо для карате, і так само швидко переходити від напруження м’язів до їх розслаблення, і навпаки. Діти зазвичай більше розслаблені, ніж дорослі, тому, якщо техніка у них добре поставлена, швидкість рухів у них вища, ніж у дорослих.

Тренування в дитячій секції карате стимулюють розумовий розвиток – навчають зосереджувати увагу, розвивають пам’ять, відводять від стереотипного мислення, розвивають як логічне, так і образне мислення. Дитяча секція також є хорошою підготовкою малюка до школи.

Заняття східними єдиноборствами впливають на формування характеру дитини – вона стає більш впевненою у собі, вчиться стриманості, самоконтролю, цілеспрямованості.

Дитина зрозуміє, що повагу оточуючих можна досягти тільки працею і адекватною поведінкою. Помічено, що в дитячій групі найбільший авторитет мають не ті діти, які всілякими способами намагаються привернути до себе увагу – таких як раз не приймають всерйоз, – а найбільш старанні і при цьому спокійні, у яких хороша техніка.
Не варто забувати, що східні єдиноборства – це не тільки спосіб самозахисту, а й можливість для дитини розкрити свої здібності у спорті. Кожен може отримати користь із занять карате, оскілький даний вид спорту дає унікальний шанс стати кращим, зібранішим, удосконалити свій характер і не боятися життя у всіх його проявах.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>